Dewar's 18YO Double Aged 40% 0,7

Dostępność: średnia ilość
Cena: 269,99 zł 269.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Twórca marki, John Dewar, rozpoczął swą działalność w 1846 roku w Perth. Zaczynał od skupowania destylatów, kupażowania, a swój trunek oferował w butelkach. Był jednym z pierwszych producentów whisky, który oferował butelkowany produkt. To w dużej mierze przyczyniło się do wielkiego sukcesu firmy. W 1883 roku Dewarowie zostali mianowani dostawcami whisky na dwór królowej Wiktorii, a od 1902 roku firma Dewar oficjalnie zaopatruje rodzinę królewską w ten wytworny trunek.

Whisky Dewar's 18yo została stworzona w oparciu o destylaty z różnych regionów Szkocji, leżakujące minimum 18 lat.

Rodzaj - Blended

Aromat: wanilia, migdały i goździki z dodatkiem nut trawiastych

Smak: wanilia, karmel, sherry i dym

Dane techniczne

Pojemność 0,7L
Wiek 18 Letnia
Rodzaj Whisky Blended
Pojemność 0,7L
Wiek 18 Letnia
Rodzaj Whisky Blended

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

* Zdjęcia znajdujące się na stronie są poglądowe. Zamówiony towar może nieznacznie różnić się szatą graficzną od prezentowanego w karcie produktu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium